Категорія
Новини
Дата

Шеріл Сендберг залишає посаду виконавчого директора Meta. «Права рука» Цукерберга йде з компанії після 14 років роботи

Головний виконавчий директор компанії Meta (раніше Facebook) Шеріл Сендберг звільняється з посади, яку вона обіймала 14 років. Після заяви Сендберг акції Meta впали на 2,58% – до $188,64 за штуку.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • В інтервʼю Bloomberg Сендберг заявила, що планує більше часу приділити філантропічній діяльності та роботі створеного нею фонду.
  • Цукерберг у коментарях до допису Сендберг у Facebook подякував їй за те, що вона «навчила його, як управляти компанією», а також за всю її допомогу для його родини і нього особисто.
  • Місце Сендберг займе директор із розвитку Хавʼєр Оліван.

Контекст

52-річну Сендберг називали «правою рукою» засновника Facebook Марка Цукерберга. Вона була однією з тих, хто перетворив стартап на одну з найбільших у світі компаній за капіталізацією.

Раніше раду директорів Meta залишив Пітер Тіль. Мільярдер, який підтримує кандидатів із команди експрезидента Дональда Трампа, візьме участь у проміжних виборах у листопаді. Відомо, що Тіль був незадоволений падінням прибутків компанії.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні