Категорія
Новини
Дата

Швейцарія схвалила нові санкції проти Росії – зазвичай вона нейтральна у конфліктах

Швейцарія 25 березня оголосила нові санкції проти Росії. Зокрема вони стосуються російського енергетичного і фінансового сектору.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти:

  • Швейцарія скоординувала свої санкції із тими, що раніше ввели країни ЄС.
  • Зокрема Швейцарія заборонила експорт товарів для російського енергетичного сектору та участь у компаніях, що діють у цій сфері, надання їм позик чи інших фінансових ресурсів.
  • Також уряд країни заборонив імпорт російського заліза та сталі, експорт до Росії предметів розкоші та обладнання для морської навігації.
  • У фінансовому секторі заборони стосуються транзакцій з певними держпідприємствами. 
  • Швейцарія не буде наслідувати рішення ЄС про призупинення трансляції пропагандистських російських телеканалів, зокрема Sputnik і Russia Today.
  • «Більш ефективним способом протидії неправдивим і шкідливим наративам є факти, а не заборона поширення», – каже уряд Швейцарії.

Контекст:

Раніше Швейцарія вже застосувала санкції ЄС проти Росії. Ці санкції, за словами експертів, є унікальними, оскільки Швейцарія зазвичай підтримує традиційний для країни нейтралітет.

Матеріали по темі

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні