Категорія
Новини
Дата

Ситуація з вторгненням РФ в Україну вирішиться у найближчі 15 днів – Жозеп Боррель

У найближчі 15 днів вирішиться ситуація щодо російського вторгнення в Україну. Про це сказав глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель в інтервʼю іспанському телеканалу TVE, пише Reuters.

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • РФ поки що не зацікавлена у переговорах про припинення вогню в Україні, оскільки російська армія не досягла своїх цілей, вважає Боррель.
  • Росія хоче захопити узбережжя до кордону з Молдовою та ізолювати Україну від моря, їй потрібна сильна позиція для переговорів.
  • ЄС та його союзники продовжать надавати військову допомогу Україні, наголосив Боррель.

Ключова цитата

«Все вирішиться у найближчі 15 днів. Що увійде в історію, то це здатність українців чинити опір», – сказав Жозеп Боррель.

Контекст

Сьогодні, 24 березня, президент Володимир Зеленський звернувся до НАТО з проханням надати озброєння для захисту від нападу РФ. Зокрема Україна просить НАТО надати 1% літаків Альянсу, системи залпового вогню, протикорабельну зброю, а також засоби протиповітряної оборони.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні