Категорія
Новини
Дата

ТРЦ Ocean Plaza не відновить роботу з 11 серпня

Столичний торговельний центр Ocean Plaza не відновить роботу з 11 серпня, як планувалось раніше. ТРЦ прийняв рішення перенести відкриття на прохання ритейлерів, йдеться у листі до орендарів, який є в розпорядженні Forbes.

Ключові факти

  • Рішення про перенесення дати відкриття ТРЦ адміністрація прийняла з огляду на численні звернення орендарів щодо затримки строків поставки товару та неможливості своєчасного відкриття певних магазинів, йдеться в листі.
  • Про дату відкриття ТРЦ адміністрація Ocean Plaza обіцяє повідомити згодом.
ТРЦ Ocean Plaza не відновить роботу з 11 серпня /Фото 1

Лист адміністрації ТРЦ Ocean Plaza до орендарів

Контекст 

Ocean Plaza не працює повноцінно з кінця лютого. Донедавна в ТРЦ працював лише нульовий поверх, де міститься гіпермаркет «Ашан», а також кілька магазинів. Згодом «Ашан» заявив, що закриває магазин в Ocean Plaza. У пресслужбі гіпермаркету повідомили, що їх попросила закритися адміністрація Ocean Plaza.

Російська «ТПС Недвижимость» купила Ocean Plaza в 2012 році в забудовника обʼєкта – компанії Василя Хмельницького та Андрія Іванова. Одна з власників російської компанії – Лілія Ротенберг, донька наближеного до Володимира Путіна російського олігарха Аркадія Ротенберга. 

В Офісі президента ще в березні розглядали питання націоналізації Ocean Plaza, розповів Forbes на умовах анонімності юрист, який консультує ОП. 

Топменеджер одного з магазинів, який працює в Ocean Plaza, на умовах анонімності розповідав Forbes, що керуючі обʼєктом пояснювали тривалий простій високою вакантністю. До війни ТРЦ був майже на 100% заповнений орендарями, зазначала директорка консалтингової компанії «Українська торгова гільдія» Євгенія Локтіонова. За словами колишнього директора столичного ТРЦ, 60% із них відмовилися працювати в компанії з російським корінням. 

Чистий дохід Інвестиційного союзу «Либідь», юрособи, що володіє торговими марками Ocean Plaza, у 2020-му, за даними YouControl, становив 832 млн грн, у 2019-му – майже 1,3 млрд грн.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні