Категорія
Новини
Дата

Україна та Чорногорія погодили транспортний безвіз для вантажних перевезень

Міністерство інфраструктури України домовилося з Міністерством транспорту і морських справ Чорногорії про лібералізацію всіх вантажних перевезень між країнами з 1 червня, повідомляє пресслужба українського відомства.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Віцепрем’єр-міністр з відновлення, розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков зазначив, що мета України – щоб у Європі не лишилося країн, з якими діє дозвільна система перевезень, а транспортні компанії могли доставляти товари у будь-яку країну без додаткових обмежень.
  • Тож уряд працює над лібералізацією вантажних перевезень з іншими країнами. 
  • Кубраков нагадав, що понад 10 років тому була підписана угода про автомобільні перевезення із Чорногорією, за цей час товарообіг між країнами зріс у сім разів. «Це підтвердження того, що лібералізація вантажних перевезень на часі та піде на користь обом державам», – наголосив віцепрем’єр.
  • Окрім вантажних перевезень, міністерство працює над розвитком регулярного та нерегулярного автобусного сполучення між державами. 

Контекст

Лібералізація вантажних перевезень, тобто можливість виконувати перевезення без потреби у спеціальних дозволах, доступна до 36 країн, зокрема до країн Європейського Союзу

Минулого року Мінвідновлення домовилося про таку можливість із Норвегією, Північною Македонією та продовжило відповідну угоду з Молдовою і Туреччиною. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні