Категорія
Новини
Дата

Українсько-естонський стартап співзасновника Pipedrive залучив €5,2 млн на Web3-альтернативу опціонам

Salto X розробляє Web3-рішення, що спростити опціонні програми стартапів для віддалених співробітників. Проєкт, який створили співзасновник естонського єдинорога Pipedrive Рагнар Сасс та керівниця його іншого проєкту — київського коворкінгу LIFT99 Тетяна Чайковська, залучив €5,2 млн, повідомили в компанії

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Salto X отримав перший раунд у €5,2 млн від фондів ByFounders, Blockwall, Box Group, 3Commas та ангелів ряду ангелів.
  • Проєкт пропонує рішення, яке замінює традиційні опціонні програми для співробітників на токени, що розподіляються за допомогою смарт-контаркту. Це дозволяє значно знизити витрати на юридичне оформлення незалежно від юрисдикції та спростити видачу акції компанії для віддалених чи контрактних співробітників.
  • Робота над стартапом почалась в листопаді 2021 року. Наразі у Salto X 16 співробітників, працюючий продукт і перші клієнти, розповіла Forbes співзасновниця Тетяна Чайковська.
  • Інвестиції Salto X планує витратити перш за все на масштабування продукту у різних юрисдикціях. Також планують розширювати команду в Україні: наймати розробників, маркетологів, фінансистів та юристів.

Контекст

Salto X став новим стартапом Сасса після продажу CRM-системи Pipedrive американській Vista Equity Partners за $1,5 млрд. Підприємець має тісні звʼязки з Україною. Він інвестував у ряд українських стартапів, зокрема Nuka, Axdraft, Restream, Legal Nodes та Awesomic. З 2019 року в Києві працює створений ним коворкінг LIFT99. Теперішня співзасновниця Salto X Тетяна Чайковська відповідала за запуск і роботу коворкінгу з 2018 року. Два роки тому Forbes вже розповідав велику історію Сасса.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні