Менш ніж за дві доби «Укрпошта» продала поштових марок «Будапештський меморандум – це х***я» на 2 млн грн. Про це повідомив Forbes Ukraine СЕО компанії Ігор Смілянський.
Оформлюйте передплату на 6 номерів Forbes Ukraine зі змістовними інтерв’ю, рейтингами та аналітикою, тепер зі знижкою 50%.
Ключові факти
- Майже за дві доби «Укрпошта» продала 3500 аркушів із маркою про Будапештський меморандум більш як на 2 млн грн. «Для проєкту «Власна марка» це рекордні темпи», – каже Ігор Смілянський.
- На одному аркуші – девʼять марок, а його вартість – 600 грн. «Укрпошта» ввела обмеження – продає лише до пʼяти аркушів за одне замовлення.
Контекст
На початку січня президент Володимир Зеленський дав тригодинне інтервʼю американському подкастеру Лексу Фрідману. Зокрема, Зеленський наголосив, що Україні для припинення війни потрібні надійні гарантії безпеки не лише «на папері», оскільки свого часу гарантам Будапештського меморандуму було «похеру» на Україну.
Зеленський зазначив, що говорив із новообраним президентом США Дональдом Трампом про Будапештський меморандум, і «ми ще не закінчили цю розмову, ми її продовжимо».


Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.