Протести 25 лютого у Барселоні проти війни в Україні.
Категорія
Картина дня
Дата

«Божевілля та чорна сторінка в історії». Російські бізнесмени висловлюються про війну з Україною

Протести 25 лютого у Барселоні проти війни в Україні.

Деякі російські бізнесмени здатні назвати війну війною та публічно це роблять. Але навіть вони досі не можуть видавити із себе прізвище її ініціатора, а їхні позиції частково або повністю повторюють російську пропаганду

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Михайло Фрідман, співвласник LetterOne:

Оцінка статків до війни: $15,5 млрд

Я бізнесмен, який несе відповідальність перед тисячами співробітників у Росії та Україні. Але я переконаний, що війна ніколи не може бути рішенням. Ціною цієї кризи будуть життя та шкода двом націям, які були братськими сотні років.

Олексій Кузьмичов, співвласник LetterOne:

Оцінка статків до війни: $7,8 млрд

Моя позиція ще жорсткіша [ніж у Михайла Фрідмана]. Моя мама була українкою, у мене там величезна кількість родичів та друзів. Але жодних політичних заяв я не збираюся робити.

Олексій Мордашов, співвласник «Північсталі»

Оцінка стану до війни: $29,1 млрд

Те, що відбувається зараз в Україні – трагедія двох братніх народів. Жахливо, що гинуть українці та росіяни, люди зазнають поневіряння, руйнується економіка.

Потрібно зробити все необхідне, щоб вихід із цього конфлікту було знайдено найближчим часом і кровопролиття припинилося, щоб допомогти постраждалим людям відновити нормальне життя.

Щодо санкцій Євросоюзу проти мене: наголошую, я далекий від політики і все життя створював економічну цінність для компаній, у яких я працював у Росії та за кордоном. Абсолютно не маю жодного стосунку до виникнення нинішньої геополітичної напруги. Не розумію, чому проти мене запровадили санкції.

Сергій Мещанюк, співвласник мережі продажу електроніки DNS

Оцінка стану до війни: ≈$0,5 млрд

Чорна сторінка в історії. До останнього не вірив, що це станеться. Безумство. Це злочинна рішучість знищити весь світ. Як таке стало можливим?

Ігор Рибаков, співвласник гурту «Техноніколь»

Оцінка стану до війни: $2,0 млрд

Ще вчора мені здавалося, що це буде жорстка політична метушня, тиск тощо, а сьогодні я розумію, що точку неповернення пройдено. Це буде велика історія, яка торкнеться життя мільйонів людей. Сумно.

Михайло Ходорковський, ексспіввласник «ЮКОС»

Оцінка статків до війни: $0,6 млрд

Війна проти України має бути зупинена будь-якою ціною. Ми зіштовхнемося з тим, з чим зіштовхнулися свого часу фашисти, з партизанським рухом. Усі ті люди, які сьогодні підтримують цю хунту, – вони військові злочинці.

Це і [спеціальний представник президента РФ Анатолій] Чубайс, і [голова Рахункової палати РФ Олексій] Кудрін, я вже не кажу про патрушевих і подібних. Ці люди будуть під судом.

Олег Дерипаска, співвласник UC Rusal

Оцінка статків до війни: $3,8 млрд

Мир дуже важливий! Переговори потрібно розпочати якнайшвидше. Якщо це реальна криза – потрібні і реальні кризові менеджери, а не фантасти з пачкою презенташок. Зараз, як у 2014-му, пересидіти не вдасться. Потрібно змінювати економічну політику, треба закінчувати весь цей держкапіталізм.

Олег Тиньков, засновник TCS Group

Оцінка статків до війни: $4,7 млрд

Наразі в Україні гинуть безневинні люди, щодня, це немислимо та неприпустимо! Держави повинні витрачати гроші на лікування людей, дослідження перемоги над раком, а не на війну. [Тіньков проходить курс лікування від раку].

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні