Категорія
Новини
Дата

Внаслідок атаки РФ пошкоджено склад з товарами супермаркетів Varus на Київщині

1 хв читання

Поширити

Внаслідок ракетного удару по складському приміщенню логістичного партнера мережа Varus втратила частину запасів, повідомляє компанія у Facebook. В окремих магазинах можливі тимчасові часткові перебої з товарами.

Заощаджуйте, отримуючи 6 журналів за ціною 4

Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за 1 799 грн замість 2 400 грн. Читайте головні історії українського бізнесу, ексклюзивні рейтинги та глибоку аналітику в кожному номері.

Купити

Деталі

  • У ніч з 19 на 20 серпня внаслідок ракетного удару РФ було уражено складське приміщення логістичного партнера мережі Varus, повідомляє ритейлер. Обʼєкт розташований у Борисполі.
  • На складі зберігалася частина товарних запасів мережі Varus. «Спільно з представниками партнерської компанії працюємо над оцінкою наслідків та уточненням усіх обставин події», – йдеться в повідомленні Varus.
  • В окремих магазинах можливі тимчасові часткові перебої з деякими товарами, за даними ритейлера. «Водночас робимо все можливе, щоб забезпечити безперебійне постачання та наявність товарів на полицях», – йдеться в повідомленні.
  • Мережа Varus продовжує працювати у штатному режимі – усі магазини відкриті.

Контекст

Varus працює з 2003 року та має 120 супермаркетів, магазини Varus To Go й онлайн-сервіс Varus.ua. Мережу розвиває ТОВ «Омега», кінцевими бенефіціарами якого є Руслан Шостак і Валерій Кіптик.

Виторг компанії у 2025-му зріс на 20%, до 24,1 млрд грн, за даними YouControl. Чистий прибуток збільшився на 17,8%, до 41,4 млн грн. Виторг компанії за перший квартал 2026-го – 6,6 млрд грн, на 21% більше, ніж за аналогічний період торік. Прибуток – 1,2 млн грн.

Мережа Varus 4 серпня 2026-го підписала фінальну угоду про придбання мережі магазинів біля дому «Коло» Геннадія Буткевича. Після об’єднання ритейлер керуватиме 374 торговими точками, а кількість працівників перевищить 9000, йдеться в пресрелізі компанії.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?