Категорія
Новини
Дата

«Добробут» відкрив дві власні лабораторії у Києві. Інвестиції сягнули 20 млн грн

1 хв читання

Лабораторія «Добролаб» на базі лікарні «Добробуту»

Лабораторія «Добролаб» на базі лікарні «Добробуту»

Медична мережа «Добробут» відкрила дві діагностичні лабораторії «Добролаб» на базі власних лікарень у Києві. Про це Forbes Ukraine повідомила пресслужба компанії. Раніше «Добробут» співпрацював з мережею лабораторій «Діла».

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • «Добробут» відкрив діагностичні лабораторії у двох багатопрофільних лікарнях у Києві: на вулиці Сімʼї Ідзиковських, 3 і на проспекті Миколи Бажана, 12А. Інвестиції у «Добролаб» склали близько 20 млн грн. 
  • Власні лабораторії «Добробуту» робитимуть найбільш затребувані види досліджень: загальноклінічні та біохімічні, гормони, імуногематологічні, імунологічні та аутоімунні дослідження й інфекції.
  • Кожний етап лабораторних досліджень автоматизований, а в діагностичних лабораторіях впроваджений внутрішній і зовнішній контроль якості, зазначають у пресслужбі «Добробуту». Водночас у дослідженнях використовуватиметься штучний інтелект, додають там. 
  • «Створивши «Добролаб», ми замкнули цикл – після отримання результатів пацієнт може проконсультуватися з профільним лікарем, отримати невідкладну допомогу та низку інших медичних послуг», – каже операційна директорка «Добробуту» на вулиці Ідзиковських, 3 Лідія Подкопаєва. 

Контекст

Мережа «Добробут» обʼєднує медичні центри та стаціонари для дорослих і дітей, службу невідкладної допомоги, стаціонар для дорослих із центром неврології, кардіологічний центр, клінічний центр онкології, експертний медичний центр, центр вертебрології, офтальмології і стоматологію.

Раніше під час лабораторних досліджень «Добробут» співпрацював з мережею лабораторій «Діла». 

У багатьох компаніях мережі (ТОВ МЦ «Добробут-невідкладна допомога», МЦ «Добробут-поліклініка», МЦ «Добробут-стаціонар», «Дитячий МЦ «Добробут», МЦ «Добробут-дитинство») компанії Satumco Limited належать 99%, а її бенефіціарами є голова Concorde Capital Ігор Мазепа та Олег Калашніков.

На початку 2023 року мережа «Добробут» закрила клініки в Івано-Франківську та Львові, але відкрила клініку на лівому березі Києва. Інвестиції в проєкт склали $20 млн

У 2023 році виручка «Добробуту» зросла майже на 76% – до 2,3 млрд грн, розповідав у лютому 2024 року генеральний директор мережі Вадим Шекман. Кількість пацієнтів за 2023 рік зросла майже на 14% – до 257 000, зазначав він. За минулий рік лікарі «Добробуту» виконали майже 9000 хірургічних операцій проти 6000 у 2022-му.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні