Категорія
Новини
Дата

Фонд «Повернись живим» разом з ОККО зібрали 200 млн грн для ТрО. Це половина від запланованого

Фонд «Повернись живим» та компанія ОККО зібрали 200 млн грн на зброю для бійців Територіальної оборони, йдеться у повідомленні благодійного фонду. Це половина з необхідних 400 млн грн.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Фонд «Повернись живим» планує покрити нагальну потребу бійців ТрО у колективному піхотному озброєнні.
  • Планується придбати: 300 мінометів 82-мм калібру; 200 крупнокаліберних кулеметів; 100 автоматичних 40-мм гранатометів.

Контекст

Раніше фонд «Повернись живим» повідомив, що з 1 лютого по 9 травня 2023 року спрямував понад 2 млрд грн на допомогу Силам оборони у підготовці до літньої наступальної кампанії. 

У 2022 році фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» отримав 1,7 млн донатів на суму 5,7 млрд грн

Основними благодійниками фонду і в Україні, і за кордоном були фізичні особи – 68%. 25% благодійників становили юридичні особи, 7% – підприємці, йдеться у звіті «Повернись живим».

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні