Forbes опублікував щорічний список «30 до 30» /Forbes Україна
Категорія
Новини
Дата

Forbes опублікував щорічний список «30 до 30»

Forbes Україна

 Forbes втретє оприлюднює національний список 30 до 30 – українців до 30 років, які творитимуть наше спільне майбутнє.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • Суть проєкту «30 до 30» – знайти і показати суспільству молодих людей, які впливатимуть на майбутнє у своїх сферах. У цьогорічній тридцятці ті, хто захищає нас сьогодні й здобуватиме перемогу завтра, ті, хто будуватиме нову Україну після перемоги. Саме вони – вірогідні творці нової української економіки, освіти та архітектури, вони розширюватимуть межі вітчизняного культурного простору.
  • Автор ідеї створення списків 30 до 30 та головний редактор американського Forbes Рендалл Лейн наголошує: аби створити якісний список, необхідно залучати найкращих членів журі з можливих. Цьогоріч оцінювали військових та волонтерів Валерій Залужний, Сергій Притула, Олександр Аргат та Віталій Дейнега, цивільних – Вікторія Тігіпко, Роман Бондар, Олег Щербаков та Тимофій Брік. Номінувати кандидатів могло не тільки журі – така можливість була у кожного читача Forbes.
  • Тридцятка 2022-го не схожа на попередні. Два претенденти – Роман Ратушний та Олександр Кукурба – загинули вже під час складання списку. Троє учасників списку зараз у російському полоні.
  • Загалом у списку вісім військових та три волонтери. Але свій фронт тримають й інші його учасники, серед яких чотири представники IT, п’ять – іншого бізнесу, п’ятеро представників креативних індустрій, по двоє спортсменів і освітяни та один інфлюенсер. Одні – виступами на сценах та спортивних аренах, інші – зі зброєю в руках. Багато хто допомагає захисникам фінансово. Найбільші суми вдалося залучити Тарасу Чмуту з «Повернись живим» та блогеру Ігорю Лаченкову
  • Наймолодший учасник списку – 16-річний спортсмен Олексій Середа, найстаршим учасникам 31 виповниться вже у вересні. Середній вік учасників списку – 27 років 6 місяців.

Контекст

Досвід попередніх списків «30 до 30» показує: їхні герої здатні здобувати великі перемоги, як-от олімпійське золото чи тріумф на «Євробаченні». Але в учасників цьогорічного «30 до 30» набагато складніше завдання – доведеться вибороти найважливішу перемогу в сучасній історії України. Вони не самі, зними – вся Україна і весь цивілізований світ.

Щоб подивитись список Forbes Україна «30 до 30: обличчя майбутнього» натискайте на посилання нижче

Матеріали по темі

Попередні списки «30 до 30» від Forbes Україна

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні