Міноборони спільно з системою YouControl та за підтримки МФ «Відродження» створили онлайн-платформу «Люди для України». Мета проєкту – об’єднати та скоординувати дії всіх волонтерів, що працюють над забезпеченням потреб ЗСУ і ТРО. Платформа дасть змогу профільним фахівцям Міноборони в реальному часі відслідковувати можливості волонтерів щодо закриття конкретних потреб для армії.
Як працює платформа
- Волонтери реєструються на платформі people4ua.com. Далі – швидка верифікація через BankID задля унеможливлення ризиків шахрайства та випадків ДРГ.
- Волонтер заповнює коротку анкету: яку допомогу готовий надавати, в яких об’ємах, у якому населеному пункті, як швидко може закрити потребу. Для зручності потреби розбиті за категоріями: одяг, харчування, транспорт, грошова допомога тощо.
- Маючи відповідну інформацію, координатори МОУ зможуть оперативно закривати нагальну потребу. Платформа дозволяє автоматизовано розподіляти допомогу по території всієї України в ті місця, де вона наразі найнеобхідніша, та скоординувати логістику для найшвидшої доставки товарів і послуг.
Матеріали по темі
![Боротьба за платежі, допомога бюджету та кредити на посівну. Як банки вистояли у перші дні війни та чим вони займаються зараз. Інтерв'ю /Фото Getty Images](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/0/46/3109b721-73b42a9a0d44e0bca814195049323460.jpg?v=4807_3)
![«Не знаю, який з мене enemy shooter, але trouble shooter вийшов непоганий». Як керівник консалтингової компанії Олексій Комліченко знайшов себе під час війни  /Фото з особистого архіву](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/9/2a/90f15d88-3d5951ee2593c68e6999dad32c3052a9.jpg?v=5402_2)
![Аграрний героїзм. Фермери сіятимуть під обстрілами, але врожай зменшиться в рази. Хто голодуватиме?](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/0/94/49eed11a-c3612ef4fdf140abba2f703278ee3940.jpeg?v=8698_1)
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.