Німецький виробник будівельних матеріалів Henkel відновлює виробництво на двох заводах у Львівській та Київській областях. Рішення прийнято місцевим керівництвом Henkel Україна з огляду на поточну військово-оперативну ситуацію, йдеться у повідомленні компанії.
Ключові факти
- Першим відновив діяльність завод у Львівській області, який спеціалізується на виготовленні будівельних сумішей бренда Ceresit. Працівники заводу можуть повернутися до роботи. У компанії обіцяють, що споживачі та партнери вже скоро отримають продукцію брендів Henkel українського виробництва.
- Невдовзі Henkel також планує відновити роботу заводу компанії у місті Вишгород Київської області.
- Наразі робота двох заводів неможлива, оскільки вони розташовані на тимчасово окупованих російськими військами територіях України у Харківській та Херсонській областях.
Контекст
Henkel Bautechnik (Україна) здійснює управління чотирма заводами в країні з виробництва будівельних сумішей. Роботу всіх виробництв компанія призупинила з початку війни. Для підтримки співробітників та їхніх родин компанія зберегла виплату зарплат. У перші дні війни компанія «Хенкель» запустила програму солідарної допомоги на суму понад €1 млн, яка згодом була розширена до €5 млн. Компанія також офіційно оголосила про рішення припинити свою діяльність у РФ.
Henkel володіє брендами – Bref, Brillance, Ceresit, Clin, Gliss, Loctite, Losk, Moment, Palette, Persil, Perwoll, Rex, Schauma, Silan, Somat, Taft, Technomelt.
![Назад у 90-ті? Економіка України може втратити до 50%. Чи означає це, що українці збідніють удвічі /Фото Shutterstock](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/a/38/80f09a36-e59e03344df5633531280237d57b238a.jpg?v=3739_2)
![Через магазини АТБ щоденно проходило 4 млн покупців. Чому компанія не посипалась від обстрілів росіян і транспортного колапсу. Інтервʼю із СЕО Борисом Марковим /Фото з особистого архіву](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/3/57/d3582a70-e2a8e3b984944fa99d8884751e43f573.jpg?v=1353_3)
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.