Категорія
Новини
Дата

Підрив Каховської ГЕС. Середній рівень підтоплення на Херсонщині досяг 5,6 м

Унаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС на ранок 8 червня середній рівень підтоплення прилеглих територій на Херсонщині сягає 5,61 м, повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін. За даними ДСНС, підтоплено 20 населених пунктів і 2629 будинків на правому березі Дніпра.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Під водою – 600 кв. км Херсонщини, з них 32% – правобережжя та 68% – лівий берег, повідомив Прокудін.
  • Він зазначив, що, попри постійні обстріли росіян, на 6:00 з небезпечних районів вивезено 1999 осіб, евакуація населення продовжується. Найбільше евакуйованих з району Корабел – 1495.
  • За даними ДСНС, наразі врятовано 334 особи (з них 15 дітей). Розгорнуто роботу девʼяти евакуаційних пунктів. Всього підтоплено два десятка населених пунктів і 2629 будинків на правому березі Дніпра.
Підрив Каховської ГЕС. Середній рівень підтоплення на Херсонщині досяг 5,6 м /Фото 1
Підрив Каховської ГЕС. Середній рівень підтоплення на Херсонщині досяг 5,6 м /Фото 2
Підрив Каховської ГЕС. Середній рівень підтоплення на Херсонщині досяг 5,6 м /Фото 3
ДСНС України

ДСНС України

Підрив Каховської ГЕС. Середній рівень підтоплення на Херсонщині досяг 5,6 м /Фото 4
Підрив Каховської ГЕС. Середній рівень підтоплення на Херсонщині досяг 5,6 м /Фото 5
Попередній слайд
Наступний слайд

Контекст

Росія підірвала Каховську ГЕС 6 червня. За даними «Укргідроенерго», станцію повністю знищено. За даними МВС, внаслідок підриву Росією Каховської ГЕС фактично підтоплені 29 населених пунктів, із них 19 – на підконтрольній Україні території, а 10 – на тимчасово окупованій.

США продовжують оцінювати ситуацію з підривом Каховської ГЕС, однак уже на нинішньому етапі покладають відповідальність за руйнування на Росію, заявила на брифінгу в Вашингтоні речниця Білого дому Карін Жан-П’єр.

Німеччина звинуватила президента РФ Путіна в руйнуванні Каховської ГЕС. До неї приєдналися й інші європейські члени НАТО, назвавши це «воєнним злочином».

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні