Категорія
Новини
Дата

Турецький Ziraat Bank хоче вийти на український ринок. До консультацій залучили офіс «інвестнянь»

Турецький державний банк Ziraat Bank планує вийти на український ринок. У Києві відбулися переговори між представниками банку та урядового Офісу із залучення та підтримки інвестицій (UkraineInvest).

⚡️Ми дуже хочемо, щоб наші читачі знали більше, створювали більше і заробляли більше. Тому даруємо 44% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Діє з промокодом SMART до 19.05 Оформлюйте зараз за цим посиланням

Ключові факти

  • Команда UkraineInvest зустрілася із представниками Ziraat Bank, які розглядають можливість виходу банку на український ринок, сказано в повідомленні офісу.
  • Сторони обговорили інвестиційний клімат України та подальші кроки організаційно-консультативної підтримки з боку UkraineInvest для інвестиційних намірів Ziraat Bank.

Контекст

Ziraat Bank – один із найбільших банків Турецької Республіки, заснований у 1863 році. Банк працює у 115 пунктах в 17 країнах світу. До основних фінансових послуг банку входять корпоративні та роздрібні кредити, фінансування зовнішньої торгівлі та інвестицій, структурне фінансування, міжнародні перекази та казначейські операції.

Прибуток банківської системи України за 2021 рік становив рекордні 77,5 млрд грн.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні