Категорія
Новини
Дата

«Укртелеком» Ахметова перевів своїх клієнтів з Oll.tv на Megogo

«Укртелеком» відновив надання послуги інтерактивного телебачення клієнтам закритого Oll.tv, їх перевели на медіасервіс Megogo. Про це повідомила пресслужба телекомоператора.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Переключення абонентів розпочалося 2 серпня і триватиме кілька днів, йдеться у повідомленні. 
  • Клієнти отримають персональні смс-повідомлення, після чого їх буде автоматично підключено до тарифного плану «Легкий».
  • Сервіс надаватиметься безоплатно до 20 серпня, після чого вартість користування пакетом становитиме 99 грн/міс з ПДВ. Для користування сервісом телебачення абонентам «Укртелекому» не потрібно змінювати ТБ-приставки.

Контекст

Oll.tv став першим ОТТ-сервісом, який отримав відповідну ліцензію в 2019 році. Її переоформили з ліцензій IPTV, за які «Медіа Група Україна» Ріната Ахметова в 2014 році заплатила 9 млн грн. 

У травні 2020 року консалтингова компанія Big Data UA оцінювала кількість користувачів Oll.tv в 200 000. 

У 2021 році Forbes оцінював Oll.tv приблизно у $20 млн. Для порівняння: лідера українського стрімінг-ринку – Megogo – Forbes оцінив у минулому році в $170 млн.

11 липня 2022 року власник SCM Рінат Ахметов заявив, що інвестиційна компанія виходить з медійного бізнесу, подальша доля Oll.tv тоді була невідома. 22 липня користувачі Oll.tv отримали повідомлення, що стрімінг припиняє роботу в той же день. 

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні