Категорія
Новини
Дата

USAID анонсувало гранти на розробку інноваційних проєктів. Найкращі отримають $50 000

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило грантову програму для розробників інноваційних проєктів у сфері кіберзахисту загальною сумою $500 000, повідомило Міністерство цифрової трансформації. 

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Отримати грант можуть розробники, які запропонують найефективніші рішення з кіберзахисту. 
  • Вони мають протидіяти російським хакерським атакам, захищати українські інформаційні ресурси та посилювати світову кібербезпеку.
  • Учасники, які представлять найкращі проєкти, отримають $50 000 на їх упровадження.

Контекст

10 серпня стартувала грантова програма на €500 000 для українських підприємців від EU4Business, зокрема, для постачальників товарів першої необхідності. Подати заявку на участь можна через «Дію».

Нещодавно USAID виділило $2 млн на підвищення кадрового потенціалу бізнесу в межах програми «Конкурентоспроможна економіка України», повідомляє Мінекономіки. Програма має посприяти швидкому перенавчанню та працевлаштуванню нових працівників в пріоритетних секторах економіки.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні