Категорія
Новини
Дата

Василь Хмельницький оцінив втрати UFuture від руйнувань у $15–20 млн

Інвестиційний холдинг UFuture оцінює втрати лише від руйнувань у $15–20 млн. Про це в інтервʼю Forbes Україна сказав засновник компанії Василь Хмельницький.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Три снаряди потрапило в UNIT.Сity в Харкові. «У мене там надпотужний голова безпеки, він одразу віддзвонився, доповів, що всі в бомбосховищі та він уже має план, як вивозити звідти майно. Я його одразу з цією ідеєю зупинив. Ми що, будемо столи та стільці рятувати? Пропаде – так пропаде. З часом усе відновимо», – сказав Хмельницький.
  • У Херсоні є сонячна електростанція, яку компанія наразі не контролює. «Там теж були вибухи. Головне – всі люди в команді цілі», – сказав бізнесмен.
  • Хмельницький наразі оцінює втрати в $15–20 млн. «Це лише нерухомість та обʼєкти, загальні ще не рахували», – додав він.

Контекст

Війна вдарила по бізнесу Василя Хмельницького сильніше, ніж він очікував, залишивши на балансі інвестора $250 000. До 24 лютого лише зарплатний фонд його компаній був $500 000 на місяць. Більше читайте тут: Зустрів війну з $250 000 на рахунках і боргами у $200 млн. Як Василь Хмельницький рятує свої бізнеси. Інтервʼю.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні