Категорія
Новини
Дата

«Запоріжсталь» скоротив виробництво сталі у серпні у 3,6 раза

Металургійний комбінат «Запоріжсталь» групи «Метінвест» у серпні 2022 року скоротив виробництво сталі у 3,6 раза, або на 244 600 т, до 94 400 т, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у повідомленні комбіната.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Виробництво чавуну знизилося в 2,7 раза, до 145 600 т, виробництво прокату – у 3,8 раза, до 747 000 т.
  • У січні – серпні порівняно з аналогічним періодом 2021 року меткомбінат знизив випуск чавуну в 2,1 раза, до 1,4 млн т, виробництво сталі – у 2,4 раза, до 1,1 млн т, виробництво прокату – у 2,3 раза, до 981 600 т.
  • Зниження рівня виробництва повʼязане з дефіцитом сировини та логістичними проблемами, спричиненими повномасштабними воєнними діями на території України, зазначили на комбінаті.

Контекст

З 2 березня у зв’язку із загостренням воєнних дій у регіоні «Метінвест» Ріната Ахметова та Вадима Новинського перевів частину обладнання комбінату «Запоріжсталь» у режим гарячої консервації.

Наприкінці березня «Запоріжсталь» частково відновила роботу цеху холодної прокатки для виробництва та відвантаження холоднокатаних рулонів європейському споживачу. За місяць після вимушеної зупинки комбінат «Запоріжсталь» вивів з консервації обладнання та частково відновив виробництво. З квітня 2022 року комбінат працює у середньому на 50% потужності.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні