Категорія
Компанії
Дата

Forbes Digital

Корпоративне диво. Як колишній менеджер WOG Корецький управляє «Укрнафтою» без Коломойського. Новітня історія найбільшої нафтової компанії України

13 хв читання

«Укрнафта», Сергій Корецький, Коломойський /Антон Забєльський для Forbes Ukraine

«Укрнафта» під керівництвом Сергія Корецького отримала 20 млрд грн чистого прибутку Фото Антон Забєльський для Forbes Ukraine

За рік колишній менеджер WOG Сергій Корецький перетворив відчужену в Ігоря Коломойського «Укрнафту» на надприбутковий бізнес. Forbes дізнався, у чому секрет його успіху

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Восени 2022 року в Офісі президента (ОП) обговорювали рішення вартістю майже в $1 млрд. У стільки Forbes оцінив активи пʼятьох стратегічних підприємств, які держава відчужила на свою користь задля потреб сил оборони.

Найдорожчі – «Укрнафта» та «Укртатнафта» – були основою бізнес‐імперії неформальної групи «Приват» Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. До списку на вилучення з приватної власності також потрапили «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва, «АвтоКрАЗ» Костянтина Жеваго і «Запоріжтрансформатор» Костянтина Григоришина.

На час воєнного стану контроль над ними взяло Міноборони. Фінальне рішення ініціювала Ставка верховного головнокомандувача.

Минуло більше року з моменту стрімкої націоналізації, які результати? Заступник голови ОП Ростислав Шурма у низці інтервʼю розповідав, що всі компанії успішно працюють.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні