Категорія
Новини
Дата

IT-аутсорсер GlobalLogic купує новий бізнес у Австралії

1 хв читання

Компанія GlobalLogic Inc. (входить до Hitachi Group) уклала остаточну угоду про придбання інженерної фірми Katzion із Австралії, йдеться у пресрелізі. Компанія із штаб-квартирою в Сіднеї спеціалізується на додатках для автомобільної промисловості.

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Умови угоди не розголошуються, але згідно з нею Katzion продовжуватиме працювати зі своїм чинним керівництвом і персоналом як дочірня компанія, що повністю належить GlobalLogic.
  • Очікується, що придбання дозволить GlobalLogic розширити свої пропозиції в автомобільній галузі та в нових сегментах, таких як мікромобільність і оренда автомобілів. 
  • За допомогою Katzion, GlobalLogic пропонуватиме нові лінії послуг, зосереджені на прямих покупцях, допомагаючи автомобільним компаніям зосередитися на клієнтах протягом усього життєвого циклу автомобіля.
  • Також це придбання розширює географічне охоплення GlobalLogic на такі регіони, як Австралія та Іспанія.

Контекст

Katzion заснована в 2017 році, є постачальником спеціалізованих послуг для автомобільної промисловості з акцентом на технологічних рішеннях у CRM-консалтингу, оцифровці, автоматизації та підключених системах. 

GlobalLogic, компанія групи Hitachi, допомагає проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення. Вона має експертизу в сферах автопрому, комунікацій, фінансових послуг, охорони здоров’я, медіа й розваг, промисловості, напівпровідників і технологій. 

Центральний офіс GlobalLogic знаходиться в Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. В Україні з GlobalLogic співпрацюють понад 7500 спеціалістів.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні