Категорія
Новини
Дата

Одна з найбільших криптобірж США Kraken припиняє діяльність у Японії через кризу на ринку

Одна з найбільших американських криптобірж Kraken у січні 2023 року припинить свою діяльність у Японії під впливом поточних ринкових умов у країні та слабкий крипторинок у світі. Про це пише Reuters, посилаючись на заяву компанії.

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Kraken скасує реєстрацію в Агентстві фінансових послуг Японії (JFSA) з 31 січня, і до цього часу клієнти мають вивести свої фіатні та криптовалютні активи.
  • В Kraken заявляють, що біржа повністю забезпечена фінансами, щоб усі клієнти могли своєчасно вивести свої активи.
  • Минулого місяця Kraken заявила, що скоротила свою робочу силу на 30%, або близько 1100 співробітників через погіршення попиту на цифрові активи після скорочення ринку криптовалют.

Контекст

Біткоїн втратив цьогоріч 60% від своєї вартості, тоді як загалом ринок скоротився на $1,4 трлн через крах FTX Сема Бенкмана-Фріда, Celsius, алгоритмічного стейблкоїна UST та висококапіталізованого токена LUNA.  

Криза також торкнулася і майнерів. Минулого тижня одна з найбільших американських компаній із видобутку криптовалюти Core Scientific подала заяву про банкрутство. Причина – падіння вартості криптовалют та зростання цін на енергоносії.

З подібними проблемами стикнулися й інші великі гравці на ринку. Compute North, яка надає послуги хостингу та інфраструктуру для майнінгу криптовалют, у вересні також подала заяву про банкрутство.

Greenidge Generation, вертикально інтегрований криптомайнер, повідомив про чисті збитки в другому кварталі понад $100 млн у серпні та відмовився від планів щодо розширення діяльності в Техасі. 

У листопаді Argo Blockchain попередила інвесторів про ризик призупинення діяльності. На початку року компанія входила до десятки найбільших майнерів.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні