Категорія
Новини
Дата

OpenAI відкладає запуск голосового помічника через технічні проблеми

1 хв читання

Творець ChatGPT, компанія OpenAI відкладає випуск функції «голосовий режим» на місяць, до кінця липня, через технічні проблеми, пише Reuters.

Спочатку компанія планувала впровадити реалістичну голосову розмову для невеликої групи користувачів ChatGPT Plus наприкінці червня.

⚡️Інвестуйте у свої знання з сайтом Forbes. Лише з 18 по 21 липня знижка 40% за промокодом FLASH. Отримайте доступ до матеріалів, які формують лідерів. Підписуйтеся.

Ключові факти

  • Компанія повідомила, що покращує здатність моделі виявляти та відхиляти певний контент. 
  • «Ми також працюємо над поліпшенням досвіду користувача і готуємо нашу інфраструктуру до масштабування, зберігаючи при цьому відповіді в реальному часі», – йдеться в повідомленні OpenAI.
  • Спочатку ця функція буде доступна невеликій групі користувачів для збору відгуків, а восени стане доступна всім користувачам Plus за умови перевірки безпеки та надійності, повідомила компанія.
  • OpenAI також працює над впровадженням нових можливостей відео та спільного використання екрану.

Контекст

У травні компанія анонсувала, що випустить нову модель штучного інтелекту під назвою GPT-4o, здатну вести реалістичну голосову розмову та взаємодіяти за допомогою тексту та зображень. 

Нові звукові можливості дозволять користувачам розмовляти з ChatGPT та отримувати відповіді в режимі реального часу без затримок, а також переривати ChatGPT під час розмови.

Після демонстрації нової функції акторка Скарлетт Йоханссон заявила, що OpenAI використала голос, «жахливо схожий» на її власний, для свого нового чат-бота ChatGPT 4o, незважаючи на те що вона відхилила пропозицію компанії про озвучування.

Йоханссон заявила, що через цю ситуацію була змушена найняти адвоката, який написав два листи очільнику компанії Сему Альтману та OpenAI із закликом надати інформацію про те, яким чином був створений голос Sky. В результаті OpenAI погодилася видалити голос.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні