Після краху FTX на банківському рахунку Бенкмана-Фріда залишилося $100 000. Раніше його статки досягали $26 млрд /Getty Images
Категорія
Новини
Дата

Після краху FTX на банківському рахунку Бенкмана-Фріда залишилося $100 000. Раніше його статки досягали $26 млрд

Getty Images

Колишній директор криптобіржі FTX Сем Бенкман-Фрід, статки якого колись становили $26 млрд, заявив, що на його банківському рахунку залишилося $100 000. Про це він сказав в інтерв‘ю Axios.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Після краху криптобіржі основна частина власного капіталу Бенкмана-Фріда знизилася з $15,6 млрд до $1 млрд за день – після новин про те, що криптовалютній біржі потрібна допомога для порятунку від банкрутства.
  • Колишній мільярдер зізнався, що «все, що в нього було, було пов’язане зі збанкрутілою компанією, і це ускладнило його фінансове становище».
  • Бенкман-Фрід сказав, що регулювання та належний нагляд могли допомогти захистити FTX від краху. Але, все ж таки, визнав, що саме він несе відповідальність за фіаско криптобіржі.

Контекст

FTX подала заяву про банкрутство, а Бенкман-Фрід пішов із посади гендиректора 11 листопада після того, як його компанії не вдалося забезпечити собі порятунок після сильного тижневого дефіциту ліквідності. FTX перевела того ж дня мільярди доларів клієнтських коштів компанії Alameda Research, що також належить Бенкману-Фріду.

Призначені після краху FTX керуючі заявляють, що на «руїнах» криптобіржі Сема Бенкмана-Фріда виявили дуже мало готівки та криптовалюти – близько $560 млн і $740 млн відповідно. Хоча перед крахом зобовʼязання FTX перевищували $9 млрд.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні