Категорія
Новини
Дата

Українська deep-tech-компанія Zibra AI залучила $500 000 від акселератора Andreessen Horowitz

Українська технологічна компанія Zibra AI, що спеціалізується на створених за допомогою штучного інтелекту 3D-активах для ігор і віртуальних середовищ, залучила $500 000 від акселератора Speedrun, який запустив американський венчурний фонд Andreessen Horowitz (a16z), пише European Gaming. Загалом інвестиції в Zibra AI вже досягли $2,5 млн.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Speedrun надає фінансування та коучинг для перспективних стартапів на перетині ігор і технологій. Zibra AI була однією з 32 компаній серед 1600 заявників, які пройшли відбір і єдиною зі Східної Європи.
  • Компанії отримали стартові інвестиції в розмірі $500 000 та представили свій продукт інвесторам на Speedrun Demo Day, що відбувся в Лос-Анджелесі в червні 2023 року.
  • Залучені кошти Zibra AI планує спрямувати на розширення команди та розвиток інноваційної генеративної технології ШІ.
  • «Для Zibra AI було честю потрапити в шортлист першої акселераційної програми а16z Speedrun цьогоріч […] Завдяки новій інвестиції ми зможемо пришвидшити розвиток нашої технології та оптимізації розробки для ігор і всіх віртуальних можливостей у різних галузях», – прокоментував СЕО та співзасновник Zibra AI Алекс Петренко.
  • Після успішного першого Speedrun, a16z оголосила про Speedrun 2024 і зобов’язалася інвестувати до $75 млн в перспективні стартапи.

Контекст

Zibra AI запустили у 2020 році, це один з проєктів технологічної компанії Roosh. Стартап став результатом успішного застосування машинного навчання в 3D-моделюванні. Компанія розробила технологію, що дозволяє створити інструменти, які спрощують процес створення гри завдяки ШІ. 

Рішення Zibra Effects дозволяє автоматизувати створення 3D-ресурсів і візуальних ефектів. Його можна використовувати на ПК і Mac, iOS і Android, а також консолях і VR/AR. 

Наприкінці 2022 року Zibra AI залучила $1,2 млн від Gismart, SID Venture Partners, і ангелів, зокрема Себастьяна Боргета з The Sandbox і Філа Лібіна з Evernote. Тоді ж компанія отримала Epic MegaGrant від Epic Games.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні