GlobalLogic

Виторг (2019): 4,5 млрд грн, IT

GlobalLogic /Фото Анна Наконечна
23 місце
50 найкращих роботодавців

Профайл

Кількість працівників
5600
Чиста середньомісячна винагорода (2019)
не розголошується
Керівник HR
Катерина Губарєва

25 найрозумніших компаній

Рік заснування: 2006 (вказано дату відкриття першого офісу в Україні)

Рік запуску R&D‑відділу: 2011

Штат R&D‑відділу: 150

Інвестиції в R&D: не розкриваються

Керівники напряму: Юлія Штукатурова (на фото), Роман Разуваєв, Денис Балацко

За внутрішні розробки у GlobalLogic відповідає напрям Practices. Він не є відокремленим підрозділом і розподілений між трьома Delivery Groups, якими керує тріумвірат зі старших віцепрезидентів з інжинірингу. У відділі фіксовано працює близько 150 фахівців. До 300 добровольців приєднуються до окремих розробок.

Компанія веде розробки в телекомі, медіа, медицині, автомобільній промисловості тощо. «Ми створюємо напівготові рішення, щоб прийти з ними до клієнта й сказати, що ми вміємо робити, – говорить одна з членів тріумвірату Юлія Штукатурова. – У нас є частина рішення, ми можемо її доробити під клієнта й створити комерційний продукт. Економія коштів і часу».

Наприклад, телеком‑оператори шукають, як змусити 5G приносити прибуток. GlobalLogic запропонував компаніям рішення, яке дозволяє безпечніше керувати безпілотними автомобілями завдяки швидкісному інтернету: машина швидке «бачитиме» інших учасників руху та орієнтуватиметься на дорозі. У R&D‑відділі також зародилася технологія, яка по фото родимки визначає розвиток меланоми в пацієнта.

Майбутнє за телемедициною, віртуальною реальністю, комп’ютерним зором, вважають лідери GlobalLogic. У липні 2021‑го виробник електротехніки Hitachi придбав GlobalLogic за $10 млрд. «Тепер ми маємо використати свої індустріальні знання, щоб зробити продукти Hitachi більш цифровими», – говорить Штукатурова.

50 найкращих роботодавців

З початку року український офіс міжнародної компанії GlobalLogic, що входит до трійки найбільших IT-компаній країни. найняв 1300 співробітників, ще 750 вакансій відкриті. Компанія має офіси в Києві, Харкові, Миколаєві та Львові. «Щоб закрити вільну посаду, ми розглядаємо в середньому дев’ятьох претендентів», – каже молодший віцепрезидент Катерина Губарєва, що відповідає за HR.

З початком карантину GlobalLogic перейшла на дистанційний режим роботи, понад 90% персоналу працює віддалено. Про повернення в офіс наразі не йдеться. А шкода: офіси в компанії зручні – зі спортзалами, душем, ігровими кімнатами і кухнями, між якими можна пересуватися на самокатах.

GlobalLogic постійно інвестує в навчання співробітників: за словами Губарєвої, на це йде не менше 1,5% річного дохіду компанії.

Поруч в рейтингу «50 найкращих роботодавців»
Volia /Фото DR
Виторг (2019): 1,9 млрд грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі