Інформація про GlobalLogic

Виторг: 11,5 млрд грн (2022 рік), IT

GlobalLogic /Анна Наконечна
Прибуток: 1,1 млрд грн (2022 рік)
23 місце
50 найкращих роботодавців

Профайл

Рік заснування в Україні
2008
Власник
Hitachi
СЕО
Анна Щербакова
Динаміка виторгу за 6 місяців 2022 року
53,7%
Кількість працівників
6500
Кількість вакансій на 2022 рік
314
Керівник HR
Мар'яна Гудз
Чиста середньомісячна винагорода (2019)
не розголошується

50 найбільших експортерів України 2022

90% експортного виторгу «GlobalLogic Україна» забезпечує США. У п’ятірці важливих ринків – Ізраїль, Німеччина, Польща й Велика Британія. У другій половині року до цього списку додалася Японія. «Обсяг незначний, але він стрімко зростає», – каже старший віцепрезидент GlobalLogic Андрій Яворський. Найбільша складність, за його словами, – переконати клієнтів, що проєкти буде виконано вчасно. На порядку денному – розвʼязання проблем із бронюванням ключових співробітників від мобілізації та закордонними відрядженнями.

30 стійких компаній

Український підрозділ глобальної сервісної IT-компанїі GlobalLogic повернув продуктивність до 95% від довоєнного рівня на третій місяць російського вторгнення. «Справи у них йдуть непогано», – казав на зустрічі з акціонерами Йошіхіко Кавамура, фінансовий директор материнської Hitachi. Фінрезультатів за третій квартал 2022-го ще немає, але GlobalLogic уже будує амбітні плани. Наразі на українському ринку відкрито понад 300 вакансій. У 2023-му компанія планує найняти в Україні більш як 1000 інженерів. «Шукаємо та знаходимо можливості забезпечувати замовникам той самий рівень якості послуг, що і до початку вторгнення», – каже старший віцепрезидент GlobalLogic зі стратегії та технологій Андрій Яворський. Перевага глобальної компанії – легко знайти робоче місце для 1200 спеціалістів, що виїхали з країни через війну. В Європі працює 40% із 28 000 фахівців GlobalLogic, більшість переселених українців осіли в Польщі.

25 найрозумніших компаній

Рік заснування: 2006 (вказано дату відкриття першого офісу в Україні)

Рік запуску R&D‑відділу: 2011

Штат R&D‑відділу: 150

Інвестиції в R&D: не розкриваються

Керівники напряму: Юлія Штукатурова (на фото), Роман Разуваєв, Денис Балацко

За внутрішні розробки у GlobalLogic відповідає напрям Practices. Він не є відокремленим підрозділом і розподілений між трьома Delivery Groups, якими керує тріумвірат зі старших віцепрезидентів з інжинірингу. У відділі фіксовано працює близько 150 фахівців. До 300 добровольців приєднуються до окремих розробок.

Компанія веде розробки в телекомі, медіа, медицині, автомобільній промисловості тощо. «Ми створюємо напівготові рішення, щоб прийти з ними до клієнта й сказати, що ми вміємо робити, – говорить одна з членів тріумвірату Юлія Штукатурова. – У нас є частина рішення, ми можемо її доробити під клієнта й створити комерційний продукт. Економія коштів і часу».

Наприклад, телеком‑оператори шукають, як змусити 5G приносити прибуток. GlobalLogic запропонував компаніям рішення, яке дозволяє безпечніше керувати безпілотними автомобілями завдяки швидкісному інтернету: машина швидке «бачитиме» інших учасників руху та орієнтуватиметься на дорозі. У R&D‑відділі також зародилася технологія, яка по фото родимки визначає розвиток меланоми в пацієнта.

Майбутнє за телемедициною, віртуальною реальністю, комп’ютерним зором, вважають лідери GlobalLogic. У липні 2021‑го виробник електротехніки Hitachi придбав GlobalLogic за $10 млрд. «Тепер ми маємо використати свої індустріальні знання, щоб зробити продукти Hitachi більш цифровими», – говорить Штукатурова.

50 найкращих роботодавців

З початку року український офіс міжнародної компанії GlobalLogic, що входит до трійки найбільших IT-компаній країни. найняв 1300 співробітників, ще 750 вакансій відкриті. Компанія має офіси в Києві, Харкові, Миколаєві та Львові. «Щоб закрити вільну посаду, ми розглядаємо в середньому дев’ятьох претендентів», – каже молодший віцепрезидент Катерина Губарєва, що відповідає за HR.

З початком карантину GlobalLogic перейшла на дистанційний режим роботи, понад 90% персоналу працює віддалено. Про повернення в офіс наразі не йдеться. А шкода: офіси в компанії зручні – зі спортзалами, душем, ігровими кімнатами і кухнями, між якими можна пересуватися на самокатах.

GlobalLogic постійно інвестує в навчання співробітників: за словами Губарєвої, на це йде не менше 1,5% річного дохіду компанії.

Поруч в рейтингу «50 найкращих роботодавців»
Volia /DR
Виторг (2019): 1,9 млрд грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд