Додаток Threads втратив понад половину користувачів. Meta працює над утриманням аудиторії /Shutterstock/Колаж Олександра Карасьова
Категорія
Новини
Дата

Додаток Threads втратив понад половину користувачів. Meta працює над утриманням аудиторії

Shutterstock/Колаж Олександра Карасьова

Керівники Meta Platforms зосереджені на утриманні аудиторії у своєму новому додатку Threads, який є конкурентом Twitter, після того, як програма втратила більше половини користувачів протягом кількох тижнів після гучного запуску, пише Reuters із посиланням на генерального директора Марка Цукерберга.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Цукерберг повідомив співробітникам у четвер, 27 липня, що утримання користувачів у текстовому додатку виявилося кращим, ніж очікували керівники.
  • «Очевидно, що якщо у вас зареєструвалося понад 100 млн людей, в ідеалі було б чудово, якби всі вони чи хоча б половина з них залишилися. Ми ще не досягли цього», – сказав він.
  • Цукерберг сказав, що він вважає падіння «нормальним» і очікує, що утримання зростатиме, оскільки компанія додає у додаток більше функцій, включаючи версію для настільних компʼютерів і функції пошуку.
  • Meta розглядає можливість додання «пасток для утримання» аудиторії, щоб спонукати користувачів повернутися до програми.
  • Також Цукерберг сказав співробітникам, що, на його думку, робота компанії над технологіями доповненої та віртуальної реальності, які живитимуть метавсесвіт, «не суттєво випереджає графік, а йде за планом». Він додав, що Meta повинна почати інвестувати в цю роботу раніше за конкурентів, таких як Apple, Google і Microsoft.
  • Гендиректор компанії також наголосив, що цього місяця компанія випустила модель штучного інтелекту під назвою Llama 2, яку вона надала безкоштовно для комерційного використання будь-якому розробнику, послугами якого користуються менш ніж 700 млн користувачів. За даними компанії, за тиждень модель отримала понад 150 000 запитів на завантаження.
  • Водночас, відповідаючи на запитання про ймовірний «бій у клітці» проти Ілона Маска, Цукерберг сказав, що він «не впевнений, що все складеться».

Контекст

6 липня Марк Цукерберг запустив власну альтернативу Twitter – Threads. Вона одночасно запрацювала у 100 країнах світу, зокрема й в Україні.

За лічені дні додаток подолав позначку в 100 млн завантажень. Це сталося швидше, ніж у ChatGPT, у якого пішло на це два місяці.

Twitter погрожує подати до суду на Meta, звинувативши її у переманюванні співробітників для створення конкурента. 

Згодом SensorTower і SimilarWeb повідомили, що у Threads скоротилася кількість активних користувачів, а також зменшився час, який вони проводять у застосунку. Дані компанії Sensor Tower свідчать про значний спад активності користувачів з моменту запуску Threads: у вівторок і середу кількість щоденних активних користувачів платформи знизилася приблизно на 20% порівняно з суботою, 8 липня, а час, що витрачається користувачем, скоротився на 50% – від 20 хвилин до 10 хвилин.

Компанія Similarweb показала аналогічні тенденції. Кількість активних користувачів Threads скоротилася більш ніж на 25% у період між піком 7 липня та понеділком, 10 липня, для користувачів Threads на телефонах Android у всьому світі. 

Виступи керівників Meta відбулися наступного дня після того, як компанія вразила інвесторів райдужним прогнозом зростання доходів. Ця інформація призвела до зростання акцій Meta у четвер, 27 липня, на 8%.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні