Категорія
Новини
Дата

Джефф Безос уперше пообіцяв віддати більшу частину статків на благодійність

Засновник Amazon Джефф Безос, статки якого оцінюються у близько $120 млрд, планує впродовж життя більшу їх частину віддати на благодійність. Про це бізнесмен сказав у інтервʼю CNN. Безос уперше публічно озвучив таку обіцянку.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про ХЕРСОН після окупації

Ключові факти

  • Під час спільного з партнеркою – колишньою журналісткою Лорен Санчес – інтервʼю, мільярдер сказав, що пара «нарощує потенціал, щоб мати можливість дарувати ці гроші».
  • Відповідаючи на запитання, чи збирається він пожертвувати більшу частину своїх статків протягом життя, Безос відповів: «Так, збираюся».
  • Мільярдера не раз критикували за скнарість і те, що він не підписав Giving Pledge, зазначило видання.
  • Безос планує віддати кошти на боротьбу зі зміною клімату та підтримку людей, які «можуть обʼєднати людство на тлі глибоких соціальних і політичних розбіжностей».

Контекст

Це перше спільне інтервʼю Безоса з Санчес. Його головна мета – просування премії Bezos Courage and Civility Award («За мужність і цивілізованість»), яку цього року присудили співачці Доллі Партон. Разом із премією вона отримає ґрант у $100 млн. 

У 2019 році Безос розлучився з дружиною Маккензі Безос, яка отримала 4% Amazon і невдовзі заснувала на ці гроші благодійний фонд. 

У березні цього року стало відомо, що Маккензі Скотт пожертвувала $3,8 млрд у 465 благодійних фондів, зокрема й тих, які допомагають Україні.

Онлайн-ритейлер Amazon став першою публічною компанією в історії, яка втратила $1 трлн капіталізації. Це сталося на тлі прискорення інфляції, посилення грошово-кредитної політики та розчарування акціонерів звітами про доходи.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні