Кадр з мультфільму «Мавка. Лісова пісня»
Категорія
Новини
Дата

«Мавка» стала найкасовішим мультфільмом в Україні. В національному прокаті вона випередила закордонну анімацію

1 хв читання

Попередній анімаційний рекордсмен «Крижане серце 2» зібрав в Україні 93,9 млн грн. Кадр з мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

«Мавка. Лісова пісня» стала найкасовішим анімаційним проєктом в Україні. В національному кінопрокаті вона випередила усі інші мультфільми, включно з «Крижаним серцем 2» «Співай 2» та «Секретами домашніх тварин 2», повідомляють у Film.ua.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • За чотири тижні в українському прокаті «Мавка. Лісова пісня» зібрала понад 98,6 млн грн. На кіносеанси продали майже 780 000 квитків.
  • За бокс-офісом в українському кінопрокаті «Мавка» обігнала закордонні мультфільми. До прикладу, попередній анімаційний рекордсмен «Крижане серце 2» зібрав в Україні 93,9 млн грн, «Співай 2» – 87,8 млн грн, «Секрети домашніх тварин 2» – 79,7 млн грн. 
«Мавка» стала найкасовішим мультфільмом в Україні. В національному прокаті вона випередила закордонну анімацію /Фото 1

Контекст

За три вікенди «Мавка. Лісова пісня» стала найкасовішим українським фільмом. За сумою касових зборів мультфільм випередив попереднього рекордсмена – фільм «Я, Ти, Він, Вона», який за весь час прокату зібрав 71 млн грн.

У перші дні показу «Мавка» зібрала 24,9 млн грн. Це зробило мультфільм рекордсменом касових зборів серед вітчизняних релізів за результатами першого вікенду.  

Тоді ж «Мавка» обійшла «Аватар: Шлях води» в українському кінопрокаті. Глядачі купили понад 189 000 квитків. Це майже на 30 500 більше, ніж у перший вікенд показу фільму «Аватар: Шлях води».

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні