В Україну в листопаді завезли 352 300 генераторів та інших товарів, які потрапили під податкову пільгу /Getty Images
Категорія
Новини
Дата

В Україну в листопаді завезли 352 300 генераторів та інших товарів, які потрапили під податкову пільгу

Getty Images

За листопад в Україну було ввезено 352 300 генераторів та інших товарів, щодо яких було запроваджено податкову пільгу. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • У листопаді пільгу було надано на 784,5 млн грн. Але левову частку цієї пільги становили генератори – 689,6 млн грн, повідомив Железняк.
  • За минулий місяць ввезено акумуляторів електричних, літій-іонних – 266 596, електрогенераторних установок – 82 124, трансформаторів – 3075, систем безперебійного електроживлення – 548.

Контекст

На початку листопада Кабмін звільнив від сплати ПДВ та ввізного мита важливі для проходження цього опалювального сезону товари: газогенератори, електричні двигуни та генератори, електрогенераторні установки та обертові електричні перетворювачі, трансформатори, електричні акумулятори, електричні водонагрівачі та обігрівачі, а також деякі інші товари для енергетики та забезпечення тепла.

«Це важливо, аби зараз прискорити ремонти, покращити забезпечення світлом і теплом, задовольнити попит населення, а також зменшити ціни на відповідну продукцію», – заявляв прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні