Фото від 8 лютого 2022 року, сайт Офісу президента
Категорія
Новини
Дата

Зеленський призначив Олексія Кулебу заступником керівника Офісу президента

Фото від 8 лютого 2022 року, сайт Офісу президента

Колишній очільник Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба став заступником керівника Офісу президента України. Про це йдеться в указі президента Володимира Зеленського від 24 січня.

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • «Призначити Кулебу Олексія Володимировича заступником керівника Офісу президента України», – сказано у документі.
  • Раніше цю посаду обіймав Кирило Тимошенко, який напередодні написав заяву про звільнення.
  • Вчора Кабмін на своєму засіданні 24 січня погодив звільнення пʼятьох голів ОВА, уряд підтримав проєкти указів президента України про звільнення, серед них був і Олексій Кулеба – очільник Київської ОВА.

Контекст

8 лютого 2022 року президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Олексія Кулеби головою Київської обласної державної адміністрації. До цього Олексій Кулеба обіймав посаду першого заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень.

15 березня президент призначив колишнього командувача Операції Об’єднаних сил Олексія Павлюка очільником Київської ОВА. Олексій Кулеба, який очолював Київську ОДА з лютого 2022 року, керував гуманітарним штабом області.

21 травня президент підписав новий указ про призначення Кулеби головою Київської ОДА, а іншим указом глава держави звільнив із цієї посади Павлюка.

Про кадрові ротації в Офісі президента стало відомо минулого тижня. Чотири співрозмовники Forbes в ОП та президентській фракції «Слуга народу» повідомляли, що заступник голови ОП Кирило Тимошенко може невдовзі піти у відставку. Сам Тимошенко у коментарі «Детектору медіа» назвав цю інформацію «брєднями з телеграм-каналів».

У Тимошенка далеко не ідеальні стосунки з Єрмаком ы віце-премʼєром із відбудови Олександром Кубраковим, стверджують співрозмовники Forbes у ОП та СН. Крім того, він та Олег Татаров, який в ОП займається питаннями правоохоронних органів, викликають питання у міжнародних партнерів України. Більше про це читайте тут.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні