Інформація про Comfy

Виторг: 9,7 млрд грн (2023 рік), Ритейл

Comfy
Прибуток: 2 млн грн (2022 рік)
38 місце
100 найбільших приватних компаній України 2021

Профайл

Кількість працівників
3800
Керівник
Ігор Хижняк
Власник
Станіслав Роніс
Річний приріст виторгу
19%
Центральний офіс
Дніпро
Чиста середньомісячна винагорода (2020)
11 328 грн
Керівник HR
Катерина Бондуровська
Показник work-life balance
87%

30 найбільших продавців в уанеті

У 2023 році Comfy розпочала трансформацію логістичної частини свого інтернет-магазину. Зокрема ритейлер запустив швидку доставку «на завтра» по всій Україні. Причому замовлення, яке буде виконано на наступний день, можна робити до 23:30 попереднього дня, а в Києві – до 2:30 доби доставки.

Загалом компанія довозить товар у 25 000 населених пунктів, покриваючи всю країну, крім прифронтових міст. Вартість доставки у разі виконання певних умов – 1 грн.

У рамках цього проєкту, розробленого разом із консалтинговою компанією McKinsey, Comfy почала відкривати регіональні склади. Зокрема у Львові, де відкрився такий розподільчий центр, швидкість доставки зросла на 25%. Також компанія переробила магістральні маршрути, що також позитивно вплинуло на доставку.

У Comfy частка онлайн-продажів вища, ніж у конкурентів, – вона становить понад 30%.

200 лідерів української економіки 2023

Comfy розширив покриття на 90% території України, переробив маршрути магістральної доставки, а також відкрив регіональний склад у Львові.

З початку 2022 року компанія відкрила 15 нових магазинів і планує до кінця року збільшити мережу ще на два – до 101 маркета.

50 найкращих роботодавців 2021

Найбільший продавець електроніки та побутової техніки у 2021 році відкрив вісім нових магазинів, збільшивши штат на 10%. Нова тема – продуктові команди. У пілотному режимі вони почали функціонувати ще 2019 року. Результатом став мобільний додаток COMFY, через який клієнти отримують персональні пропозиції щодо товарів та цін. Його запустили влітку 2021 року.

Є продукт і для співробітників – система управління навчанням у форматі соціальної мережі. Вона схожа на Instagram: освітній контент користувачі бачать як пости, сторіс та хайлайти. Контент персоналізований. На основі big data та аналітики комплексних показників продажів система підлаштовується під профіль користувача і пропонує вивчати теми та розділи, які йому потрібні.

100 найбільших приватних компаній 2021

Найбільший продавець електроніки та побутової техніки почав торгувати дитячими товарами. У вересні 2021‑го на його сайті з’явився великий розділ Comfy Kids. Крім іграшок в асортименті товари для майбутніх мам і безпеки малюків, памперси, дитячий текстиль, меблі і транспорт – від візочків до самокатів та велосипедів. У травні 2021‑го в одному з київських торгових залів Comfy відкрився Apple Shop площею 80 кв. м. Мережа налічує 86 магазинів. За даними компанії, вони продають близько 800 товарів на годину.

100 найбільших приватних компаній 2020

Comfy – ритейлер номер один у сегменті електроніки та побутової техніки. Найближчий конкурент, «Фокстрот», за підсумками 2019 року відстав на півмільярда гривень. Боротьба за гаманці покупців переросла в змагання креативників. У співпраці зі студією Banda Comfy популяризував іронічну рекламу, яку розібрали на меми. У роликах зачитували реп, обігрували музичні треки з 90-х, жартували про вірус Petya. Суперники з «Фокстрот» відповіли вірусною рекламою про знижки, яка зібрала 2 млн органічних переглядів у YouTube. Змагання у винахідливості не вирішують ключової проблеми – уповільнення зростання. За оцінкою GfK, у 2019 році продажі побутової електроніки зросли на 5% проти 25% роком раніше.

Поруч в рейтингу «100 найбільших приватних компаній України 2021»
Cargill /Getty Images
Виторг 16,7 млрд грн
Прибуток 489 млн грн
Лемтранс /lemtrans.com.ua
Виторг 14,4 млрд грн
Прибуток 440 млн грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд