OpenAI надасть ChatGPT можливість говорити пʼятьма різними голосами
Категорія
Новини
Дата

OpenAI надасть ChatGPT можливість говорити пʼятьма різними голосами

1 хв читання

Популярний чат-бот ChatGPT із штучним інтелектом від OpenAI впроваджує функцію, яка дає змогу чат-боту відповідати на усні питання та команди власною мовою. Користувачі зможуть обрати один із пʼяти голосів у додатку чат-бота, вони належатимуть персонажам, серед яких такі імена, як Juniper, Breeze та Ember, пише Bloomberg.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Потім ChatGPT буде відтворювати звук тексту, який він генерує, цим голосом, наприклад, читаючи вголос казку на ніч, створену ШІ. Ця функція буде доступна людям, які підписалися на сервіс OpenAI ChatGPT Plus за $20 на місяць, а також корпоративним користувачам.
  • OpenAI випустила свою програму ChatGPT у травні і вже пропонує можливість перетворення голосу на текст, що дозволяє користувачам спілкуватися з ботом. Додавання функції звукової відповіді може створити відчуття, що люди ведуть розмову. Компанія сподівається, що нова функція стимулюватиме використання її мобільного додатка на ходу, що поставить його в тіснішу конкуренцію з такими пропозиціями особистих помічників, як Google Assistant, Siri від Apple чи Alexa від Amazon.
  • Під час тестування інструмент вміло розповідав історію, і хоча ChatGPT може вигадувати тексти пісень, програма співати відмовляється.
  • Голоси ChatGPT подібні до людських, хоча якщо уважно прислухатися, можна почути певну роботизовану монотонність. OpenAI заявила, що працювала з акторами озвучування над створенням моделі ШІ перетворення тексту на мову, яка є основою цієї функції.
  • Компанія також повідомила, що найближчими тижнями платні та корпоративні користувачі зможуть отримати доступ до функції з надсилання зображення та повʼязаного з ним питання. 

Контекст

З 6 липня OpenAI зробила загальнодоступним GPT-4. Доступ отримали всі клієнти, які платять за ChatGPT API.

28 серпня OpenAI презентувала ChatGPT Enterprise – корпоративну версію ChatGPT з додатковими функціями та засобами захисту конфіденційності. Вона дає можливість користувачам вводити набагато довші запити і звертатися до чат-бота необмежену кількість разів, а також гарантує шифрування даних.

Річний виторг компанії OpenAI, яка створила ChatGPT і генератор зображень Dall-E, наблизився до $1 млрд. Ця цифра значно перевищує прогнози, які OpenAI раніше надала акціонерам.

У вересні OpenAI презентувала Dall-E 3 – останню версію свого інструменту перетворення тексту на зображення, який використовує надзвичайно популярний чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT для заповнення підказок.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні