ПУМБ

Процентний дохід (10 місяців 2019 року): 7,8 млрд грн, Сфера: Фінанси. Власник: Рінат Ахметов

ПУМБ /Фото Freepik
Капітал: 10,3 млрд грн
13 місце
50 найкращих роботодавців

Профайл

Кількість працівників
8400
Чиста середньомісячна винагорода (2019)
19 036 грн
Керівник HR
Тетяна Костюченко
СЕО
Сергій Черненко
Оцінка мобільного застосунку
4,6
Ставка за річним депозитом
100 000 грн: 8,5%

15 найкомфортніших банків України

ПУМБ – лідер рейтингу в номінації «Зручність». «Наша головна перевага – якість продуктів і сервісів, мікс «фізики» і «цифри», – говорить заступник СЕО банку Себастіан Рубай.

На відміну від більшості конкурентів, ПУМБ продовжує відкривати відділення, щоб уникнути погіршення сервісу через черги. За рік банк відкрив 11 нових відділень (загалом – 236). У магазинах працює 750 точок Express POS.

Система мотивації співробітників відділень заточена на якість обслуговування. Але основна точка входу – мобільний додаток, через який клієнти контактують із банком в десятки разів більше, ніж через відділення. Софт банк розробляє самостійно, оновлення тестує в клієнтській лабораторії.

Ключові роздрібні продукти – кредитні картки і споживчі кредити на купівлю техніки та інших товарів. Роздрібних клієнтів банк знаходить завдяки корпоративним зарплатним проєктам та співпраці з ритейлерами. Ходовий продукт – «всеКАРТА» – є зручним для щоденних переказів, покупок і отримання готівки.

50 найкращих роботодавців

У банку Ріната Ахметова працюють майже 8500 співробітників, з початком карантину більшість із них перейшли на дистанційний режим роботи. Повертатися до колишнього розпорядку банк не планує, ймовірно, працівники проводитимуть в офісі тільки половину часу, говорить HR-директор ПУМБ Тетяна Костюченко.

Офісний простір у банку планують змінити. Робочі місця переведуть у формат hot desking, коли за співробітником не закріплений конкретний вільний стіл, обладнають більше коворкінгових просторів, а також zoom-зони.

Через епідемію на додачу до медстрахування, що і раніше входило в соцпакет, фінустанова покриває витрати на тестування на COVID-19 і платить матдопомогу працівникам, що потрапили в лікарню. У ПУМБ приблизно 50 мотиваційних програм. Серед них і конкурс «Найкращий працівник року», переможця якого нагороджують поїздкою за кордон. Найкращі пумбовці їздили в Барселону, Рим, Гонконг. У 2019 банк інвестував в навчання персоналу 29 млн грн, в охорону праці та безпеку – 7,1 млн грн.

Поруч в рейтингу «50 найкращих роботодавців»
Metro Cash & Carry /Фото Getty Images
Виторг 19,8 млрд грн
AB InBev EFES /Фото Getty Images
Виторг 6,7 млрд грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд