Категорія
Архів журналу Forbes
Дата

Forbes Україна (лютий-березень 2024)

Forbes Україна (лютий-березень 2024) /Фото 1

Перший випуск журналу Forbes Ukraine у 2024 році. На обкладинці — засновник інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа. 24 січня його затримали детектив Державного бюро розслідувань у справі із захоплення землі Київської ГЕС понад 10 років тому. Кейс Мазепи став одним із символів свавілля правоохоронців у справах проти бізнесу. Як саме він став одним з найпізнаваніших інвестбанкірів країни?

У цьому номері також читайте: 

  • Як змінились Україна та українці за 10 років після перемоги Революції гідності: велика data story. 
  • «Київстар» відбив наймасштабнішу кібератаку на телекомунікаційну інфраструктуру у світі. Хронологія подій.
  • Forbes уперше презентував рейтинг найбільших гравців електронної комерції на українському ринку: хто вони і що пропонують. 
  • Одній із майже сотні бригад в українській армії – Третій штурмовій – вдається стабільно залучати новобранців у свої лави за допомогою ретельно вибудованої комунікаційної стратегії. На що зробили акцент їхні комунікаційники та як роблять службу привабливою. 
  • Рейтинг 20 найефективніших агрокомпаній України, які зуміли адаптуватись до викликів великої війни та продовжують бути прибутковими. 
  • Чому Україна лише виграє від хвилі трудових мігрантів з країн Африки та Азії. Інтервʼю з професором Університету Джорджа Мейсона (США) та лібертаріанцем Браяном Капланом.
Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні