EPAM Systems

Виторг 8,1 млрд грн, IT

EPAM Systems /Фото прес-служба EPAM
Прибуток 440 млн грн
74 місце
100 найбільших приватних компаній

Профайл

Кількість працівників
9800
Керівник
Юрій Антонюк
Власник
публічна компанія
Річний приріст виторгу
26%
Чиста середньомісячна винагорода (2019)
не розголошується
Керівник HR
Антон Фількевич, Наталія Колядко

Найбільший IT-роботодавець України – американо-білоруський EPAM – навряд чи назве 2020 рік найкращим в історії. Ще на початку карантину CEO Юрій Антонюк радив готуватися до уповільнення темпів зростання IT-сектора. Останнім часом він зростав на 20– 25% щорічно – і за виручкою, і за кількістю співробітників. Крім загальносвітових проблем є й проблеми локальні. Через політичну кризу в Білорусі, де у EPAM 10 000 співробітників, компанія задумалася про їхню евакуацію за кордон. «Можливо, це буде найбільший витік цієї категорії людей з країни за останні 30 років», – сказав у YouTube-інтерв'ю президент EPAM Аркадій Добкін, 60. Як «тиху гавань» компанія розглядає Латвію, Литву чи Польщу.

50 найкращих роботодавців

У березні 2020 року EPAM (а це найбільший IT‑роботодавець у країні) за 48 годин перевів 98% співробітників українських офісів на дистанційну роботу. У такому режимі вони працюють і нині.

Компанія продовжує розширюватися. За даними ресурсу DOU, з лютого по грудень 2020 року чисельність працівників зросла на 1500, до 9800. Розширилася й географія: за допомогою платформи EPAM Anywhere фірма почала наймати персонал у містах, де не має офісів.

Один із головних викликів – пошук вузькопрофільних фахівців, каже керівник департаменту з пошуку талантів ЕРАМ Ukraine Антон Фількевич. З початком пандемії в компанії з’явилася ще одна турбота – психологічний стан співробітників. Компанія його підтримує за допомогою освітніх курсів і різних програм.

Поруч в рейтингу «100 найбільших приватних компаній»
Amic /Фото УНІАН
Виторг 8,1 млрд грн
Прибуток 4,2 млрд грн
Burisma /Фото facebook.com/BurismaGroup
Виторг 8 млрд грн
Прибуток 1,6 млрд грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі