Категорія
Архів журналу Forbes
Дата

Forbes Україна №5 (листопад 2020)

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Forbes Україна №5 (листопад 2020) /Фото 1

На обкладинці п’ятого числа – підприємець та меценат Андрій Здесенко. Незважаючи на кризу, власник найбільшого українського виробника товарів гігієни ризикує і кидає виклик глобальним компаніям. Його мета – довести виторг корпорації «Біосфера» до пів мільярда доларів.

Також у номері: перший український список Forbes «30 до 30»; рейтинг зарплат вітчизняних топменеджерів; секрети успіху від найдорожчого співака країни Олега Винника; історія cтворення іміджу інноваційного бізнесмена Василя Хмельницького; результати протистояння Visa та Mastercard; радикальний підхід до віддаленої роботи від GitLab та багато інших матеріалів на 160 сторінках.

Матеріали по темі

Учасники рейтингів Forbes: Дмитро Запорожець, Андрій Здесенко, Віра Платонова, Стас Матвієнко та Ганна Поліщук, Василь Хмельницький.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні